Fryzjer Oświęcim

             Fryzjerstwo jest naszą pasją, dlatego doskonale spełniamy się w tym zawodzie. Usługi świadczymy w profesjonalnym zakładzie zlokalizowanym w centrum Oświęcimia przy ulicy 3go - maja. Posiadane doświadczenie jest oparte o wieloletnią praktykę zdobywaną w najlepszych szkołach i zakładach fryzjerskich. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, dlatego możemy zaoferować najwyższy poziom usług połączony z gwarancją zadowolenia klienta. Już dziś gorąco zapraszamy wszystkie osoby które cenią piękno oraz elegancję do odwiedzenia naszego salonu. Dla stałych klientów posiadamy atrakcyjne rabaty!

Fryzjer OświęcimW ofercie salonu:

- strzyżenie damskie i męskie
- modelowanie
- upięcia ślubne i okolicznościowe
- farbowanie włosów i balayage
- odżywianie włosów za pomocą sauny parowej

SERUM TERMOAKTYWNE - to kuracja rekonstrukcji bardzo zniszczonych włosów.

          Profesjonalna kuracja do głębokiej rekonstrukcji bardzo zniszczonych i osłabionych włosów. Formuła termo-aktywna naprawia najgłębsze zniszczenia, odtwarzając wewnętrzny materiał włosa podczas kauteryzacji. Szpik bambusa wraz z hydrolizowanymi proteinami tworzą podstawę, na której odbudowywana jest struktura włosa. W międzyczasie specjalny czynnik odbudowujący, który wydziela się pod wpływem ciepła, uzupełnia utracone proteiny, przywracając włosom właściwą elastyczność i wytrzymałość.


Fryzjerka Oświęcim  Cennik usług:


  - Strzyżenie damskie + mycie od 25 do 35 zł
  - Strzyżenie damskie + modelowanie 35 do 45 zł
  - Modelowanie od 30 do 40 zł
  - Strzyżenie męskie od 15 do 20 zł
  - Strzyżenie męskie + modelowanie od 20 do 25 zł
  - Strzyżenie dziecka od 10 do 15 zł
  - Farbowanie 70 do 90 zł
  - Pasemka 70 do 110 zł
  - Baleyage od 80 do 120zł
  - Odświeżanie koloru od 50 do 70 zł
  - Trwała od 70 do 80 zł
  - Kok ( upięcia) od 40 do 50 zł
  - Kok ślubny 70 zł
  - Sauna odżywiająca od 40 do 60 zł  Kuracja przeciw wypadaniu włosów Lisap Keraplant X FACTOR


         Twoim zmartwieniem są nagminnie wypadające włosy? Nie możesz już sobie poradzić z tym problemem? Mamy dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie w postaci bardzo intensywnej kuracji Lisap Keraplant X FACTOR, która w błyskawicznym tempie poradzi sobie z Twoim problemem.

         Uwolnij się od wypadających włosów dzięki kuracji Keraplant X FACTOR. Ta super intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów posiada wyciąg z żeńszenia, który działa tonizująco i stymulująco. Zawarta w preparacie kamfora, mięta oraz Trichocomplex oczyści Twoje włosy i skórę głowy, stymulując w ten sposób wzrost włosów oraz metabolizm komórkowy. Kuracja zawiera trzykrotnie silniejsze stężenie Trichokompleksu, który zagwarantuje Tobie pełną satysfakcję.  ALFAPARF MILANO UOMO MAN - MĘSKI ŚWIAT

  Ukrycie siwizny w 5 minut - bez amoniaku dla naturalnego koloru PRO-AGE COLOR - FARBA W ŻELU BEZ AMONIAKU

            Uomo – to: KOLORYZACJA, PIELĘGNACJA, STYLIZACJA Innowacja technologiczna Pro-Age. Wyciąg z jagody arktycznej hodowanej w Skandynawii. Jest bogaty w przeciwutleniające flawonoidy. Zapobiega niszczeniu włókien włosa. Odżywia i sprawia, że włosy stają się miękkie, zdrowe oraz błyszczące.


  - żel kryje siwe włosy w 5 minut nadając im absolutnie naturalny efekt melanżu;
  - kolor stopniowo zanikając pozwala uniknąć efektu odrostów i zmiany odcienia;
  - innowacyjna i delikatna formuła działa jak kuracja, odżywiając i pozostawiając włosy miękkimi, zdrowymi i błyszczącymi
  - pokrywa każdy siwy włos od 10 % do 20 %
  - kolor wybiera się w oparciu o kolor naturalny


  KERATYNOWE PROGRESYWNE PROSTOWANIE WŁOSÓW* DLA WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW. BEZPIECZEŃSTWO, ELASTYCZNOŚĆ, WYJĄTKOWE EFEKTY.

             Lisse Design-Keratin Therapy. Zabieg progresywnego prostowania z keratyną. Produkt bez FORMALDEHYDU. Możliwość farbowania i prostowania tego samego dnia. Eliminuje efekt puszenia się włosów. Rezultat: włosy gładkie, miękkie, pełne blasku, łatwe w rozczesywaniu. Trwałość: półtrwały efekt utrzymuje się od 3-4miesiecy.


  KONTAKT :
  32-600 Oświęcim - Za biblioteką "Galeria Książki"
  ul. 3-go Maja 8 D
  Tel: 508 578 214
  Godziny otwarcia :
  PN-PT : 9-19
  SB : 9-13